Kristína Mišechová - fashion designer

O-mne

FASHION

Narodila som sa v Bratislave a šitie mi bolo blízke už v detstve, kedy som sa motala po dielni mojej starej mamy. Detské návrhy a sen sa stal reálnejšími po prijatí na strednú školu – odevný dizajn.

Už počas štúdia som začala praxovať v ateliéri u Jany Gavalcovej a tam som pôsobila do ukončenia Univerzity Komenského – katedra dejín výtvarného umenia. V priebehu študentských rokov som sa snažila rozvíjať vlastnú tvorbu v oblasti dámskej módy.

Pod svojim menom som vytvorila doposiaľ tri samostatné kolekcie. Prvá bola prezentovaná na súťaži Schwarzkopf fashion talent 2012, kde som získala tri vedľajšie ocenenia. Súčasťou výhry bolo vytvorenie kolekcie jar/leto 2013 pre bratislavský Aupark. Poslednú menšiu kolekciu som vytvorila pre jesenný Mint market 2017 v Prahe.

BRUMM

Od roku 2013 som do svojho portfólia pridala ďalší projekt a tým je výroba textilných medveďov pre malých aj veľkých pod značkou Brumm. Unikátny sú tým, že si medvedíka môžete adoptovať a dostanete k nemu rodný list s menom, priezviskom (medvedíci sú z jednej rodiny, preto majú rovnaké priezvisko Brumm), poradovým číslom a kolekciou.

ZEBUZEBU

A keďže mám rada rôznorodosť a nové výzvy, k šitiu ženskej módy a medveďov, som pridala originálne oblečenie pre deti pod značkou ZebuZebu.

Začiatkom roku 2017 som si v centre Bratislavy otvorila vlastný ateliér, kde naďalej vytváram modely na mieru ako aj rôzne vlastné projekty.